Kettlebel Warsaw - Warszawska Sekcja Kettlebell
Karol Wyszomirski

Dietetyk sportowy oraz trener personalny pracujący m.in. z gwiazdami Sebastian Fabijanski, Marcin Przybylski, Paweł Lucewicz, Patryk Pniewski.

Absolwent ukończonych z wyróżnieniem studiów na Akademii Finansów i Biznesu Vistula - specjalizacja Dietetyka Sportowa. Karol odbył wiele szkoleń w Polsce i za granicą (m.in. RTS, Hypertrophy Camp MI40)  prowadzonych przez światowej klasy specjalistów takich jak Michael Goulden, Ben Pakulski, Adam Miller, Joseph Bennet, Vincent Del Monte czy Mark Cole.

Karol jest autorem programów treningowych oraz ebooków na temat zdrowego odżywiania i suplementacji diety. Ponadto jest założycielem i administratorem Bodybuilding Motivation by Charles Power - jednej z największych na świecie agencji (liczącej ponad 700 tysięcy użytkowników) zachęcających do aktywności fizycznej i pracy nad swoją sylwetką.

W Kettlebell Warsaw Karol będzie prowadził szkolenia z zakresu dietetyki oraz suplementacji diety oraz Zastosowania Progresywnego Systemu Hypertrofii Mięśniowej w Sporcie.

Karol Wyszomirski witamy w Kettlebell Warsaw!!! Trener, który na temat treningu siłowego ma ogromną wiedzę. Nie mylcie tego z typowym treningiem kulturystycznym, to zdecydowanie coś innego, skuteczniejszego. Koniecznie musicie się przekonać, że mamy rację!! W Kettlebell Warsaw Karol poprowadzi szkolenia z zakresu Dietetyki i Suplementacji oraz Zastosowania Progresywnego Systemu Hypertrofi Mięśniowej w Sporcie. Najbliższe szkolenia z Karolem: 25-26 marca, Warszawa- Nowoczesne Spojrzenie na Trening Siłowy- Mechanizmy Hypertrofii 02 kwietnia, Warszawa- Dietetyka i Suplementacja Diety LVL 1 Karol Wyszomirski Dietetyk sportowy oraz trener personalny pracujący m.in. z gwiazdami takimi jak Sebastian Fabijański, Marcin Przybylski, Paweł Lucewicz, Patryk Pniewski. Absolwent ukończonych z wyróżnieniem studiów na Akademii Finansów i Biznesu Vistula - specjalizacja Dietetyka Sportowa. Od pierwszego dnia jego życie było skoncentrowane na nauce najbardziej wartościowych informacji z najlepszych możliwych źródeł od najmądrzejszych osób jakie istnieją na świecie. Karol odbył wiele szkoleń w Polsce i za granicą (m.in. Resistance Training Specialist, Hypertrophy Camp, Sarcoplasma Stimulating Training) prowadzonych przez światowej klasy specjalistów takich jak Michael Goulden, Ben Pakulski, Adam Miller, Joseph Bennett, Patrick Tour czy Mark Coles. Karol jest autorem programów treningowych oraz ebooków na temat zdrowego odżywiania i suplementacji diety. Ponadto jest założycielem i administratorem fan page'a Charles Power (liczącego ponad 700 tysięcy użytkowników), zachęcającego do aktywności fizycznej i pracy nad swoją sylwetką.
 

>> Profil facebookowy Karola - kliknij tutaj.

>> Instagam - kliknij tutaj.

>> Strona www - kliknij tutaj.

Powrót

NEWSLETTER

Dołącz do naszego newslettera i otrzymuj nasze najnowsze oferty i promocje.

Dołącz do newsletter