Kettlebel Warsaw - Warszawska Sekcja Kettlebell
Małgorzata Albin

Małgorzata Albin

Z wykształcenia magister Wychowania Fizycznego warszawskiej AWF ukończonej ze specjalizacjami instruktorskimi: narciarstwo zjazdowe, piłka ręczna, windsurgfing, pływanie, gimnastyka oraz ratownik WOPR. W przeszłości bramkarka drużyny piłki ręcznej AZS AWF Warszawa. Ponad 10 lat pracowała jako instruktor fitness. Swoje doświadczenie zdobywała podczas licznych szkoleń w Polsce i za granicą. Obecnie skupia się głównie na pracy trenera personalnego oraz treningu z odważnikami kettlebell. Jest licencjonowanym instruktorem Polskiego Klubu Kettlebell oraz założycielką, zawodniczką i głównym trenerem sekcji sportowej Kettlebell Warsaw .

Małgosia jest rekordzistką świata, Mistrzynią Europy w Półmaratonie IKMF 2017,  V-ce mistrzynią Polski 2016, Zdobywczynią Pucharu Skandynawii 2016, Mistrzynią Polski w Półmaratonie 2016, Mistrzynią Świata w Półmaratonie Federacji IKMF 2016, Wicemistrzynią Europy IGSF 2017, Mistrzynią Węgier 2017 oraz brązową medalistką Pucharu Polski 2016. Jest również pierwszą kobietą w Polsce posiadająca prestiżowy tytuł "Master of Sport" nadawany przez międzynarodową organizację International Kettlebell Marathon Federation.

Szkolenia:

Trening Funkcjonalny Rick Mayo ( USA )

Trening Medyczny - Krzysztof Selenta

Trening Funkcjonalny System Szkoleń Aplauz Menedżer Sportu Polska Akademia Sportu

Trener Personalny Polska Akademia Sportu

Escape Fitness - Cycling Kaiser

Instruktor Kettlebell -Polski Klub Kettlebell

FMS ( Functional Movment Screen ) - Remigiusz Rzepka

 

Małgorzata jest autorką nowatorskiego programu Kettlebell Functionall. Jest to program treningowy dla każdego. Sprawdzi się wśród wyspecjalizowanych sportów jako trening przygotowania siłowego oraz motorycznego jak również jest idealny dla osób, które zaczynają swoja przygodę z aktywnością fizyczną jako trening ogólnorozwojowy.

Kettlebell Mama to jej kolejny projekt, w którym Małgosia pokazuje kobietom w jaki sposób wrócić do fromy sprzed ciąży, posługując się tylko jednym narzędziem jakim jest odważnik kulowy- kettlebell. Prywatnie mama dwójki dzieci więc doskonale wie jak kobiece ciało zmienia się podczas ciąży oraz po narodzinach dziecka.

W Kettlebell Warsaw Małgosia prowadzi trening Kettlebell Functional, BASIC oraz Kettlebell Lifting Instructor.

 

>> Profil facebookowy Gosi - kliknij tutaj.

>> Instagram - kliknij tutaj.

Powrót

NEWSLETTER

Dołącz do naszego newslettera i otrzymuj nasze najnowsze oferty i promocje.

Dołącz do newsletter