O nas

Kettlebell Warsaw

Organizacja Kettlebell Warsaw powstała w czerwcu 2016 roku w Warszawie. Pomysłodawcą oraz założycielem jest Małgorzata Albin. Początkowo zakresem działalności organizacji była tylko sekcja sportowa, obecnie łączy kilka stowarzyszeń m.in. Instytut Kettlebell ŁódĹş, Girevoy Sport Toruń, Kettlebell Rzeszów, w tym najbardziej utytułowanych zawodników Kettlebell Liftingu w Polsce i za granicą. Kettlebel Warsaw zrzesza najlepszych sportowców, którzy jednocześnie są doświadczonymi teoretykami i szkoleniowcami.

 

Dzięki połączeniu naszej wiedzy, doświadczenia i zapału stworzyliśmy najwyższą jakość szkoleniową na rynku polskim i międzynarodowym. Opracowany przez nas system skierowany jest dla osób już ćwiczących z odważnikami kulowymi oraz dla tych, którzy dopiero zaczynają przygodę z tym sportem.

 

Naszym celem jest wyszkolenie trenerów oraz instruktorów technicznie tak, aby mogli w sposób efektywny oraz bezpieczny ćwiczyć z odważnikami kettlebell ze swoimi podopiecznymi. Naszą ambicją jest również znalezienie i trenowanie zawodników Kettlebell Liftingu Tumblr, którzy będą startować w zawodach rangi krajowej i międzynarodowej. Pragniemy, by Polska stanowiła centrum szkoleniowe w zakresie kettlebell w Europie, a może i na świecie.

 

Chcemy ponadto promować ćwiczenia z odważnikami kettlebell jako uniwersalne narzędzie treningowe, dzięki któremu można zwiększyć swoje wyniki w różnych dyscyplinach sportowych np. w sportach walki, sportach drużynowych, indywidualnych typu crossfit itp.

 

Stawiamy sobie także za cel stworzenie Międzynarodowej Federacji Kettlebell Lifting.

 

 

NEWSLETTER

Dołącz do naszego newslettera i otrzymuj nasze najnowsze oferty i promocje.

Dołącz do newsletter